Ersa Apart

Apart Odaları

Ersa kadıköy Bayan Apart. Kiralık Apart Odaları Listesi

İstanbul Kadıköy Altıyol ‘da faaliyetini sürdüren Ersa Kadıköy Bayan Apart ‘ ın, kız öğrenci ve çalışan bayanlara uygun, başlıklı bazalı yatak sistemi 1,2 ve 3 kişilik odaları bulunmaktadır.

Oda Standartları

Ersa Kadıköy Bayan Apart, sadece kız öğrenciler ve  çalışan bayanların kaldığı bir aparttır.
Standart Oda: Standart Kiralık Apart Odalarımızda, Her odanın içerisinde veya dışında odaya ait mutfak ve duşa kabinli banyo, başlıklı-bazalı yatak, ahşap aynalı gardırop, split klima ve mini buzdolabı bulunmaktadır. Ayrıca, derin dondurucu, çamaşır makinesi, çamaşır kurutma makinesi, mini fırın, elektrikli süpürge, ütü ve masası apart dairede kalanlar tarafından ortaklaşa kullanılmaktadır.

Çalışan Bayan Apart veya Kız Öğrenci Apart konseptinde faaliyetini sürdüren apartımızda kiralık apart odaları ile ilgi  detaylı resimleri ve sanal tur videolarını izleyebilirsiniz.

Ersa Kadıköy Bayan Apart, merkezi bir noktada Altıyol Boğa Heykeli’ ne 1 dakika mesafededir ve tüm ulaşım araçlarına çok yakındır. Kız Öğrenci ve Çalışan Bayanlar için ideal bir aparttır.

Çalışan Bayanların ve Kız Öğrencilerin kaldığı, Kiralık Apart Odalarının resimlerini içeren detaylı Facebook Albümlerini görebilirsiniz. 

Ersa Kadıköy Bayan Apart’ tan  Anadolu ve Avrupa Yakasındaki Üniversitelere gitmek oldukça kolaydır. Üniversite Öğrencisi Kız Öğrenciler için , bu yol tarifleri faydalı olabilir.